
Norges Svømmeforbund forlenger avtalen med Zeekit AS
Hva har norsk svømming og et teknologiselskap til felles? Svaret er enkelt: kjærligheten til svømming og et felles verdisett som fokuserer på samfunnsansvar. Avtalen med Zeekit strekker seg til 2028.
Zeekit fortsetter som sponsor for Norges Svømmeforbund og vil fortsette å inneha navnet til ÅM og LÅMØ.
– Norges Svømmeforbund er både stolt og glad for avtalen med Zeekit. Dette har utviklet seg til ett veldig godt samarbeid som er basert på gjensidig respekt og tillit. Zeekit har vært med å støtte under NSFs visjon om å skape vannvittig idrettsglede i våre organisasjon gjennom denne avtalen, sier generalsekretær i Norges Svømmeforbund Bjørn Soleng.
Etter fire års samarbeid er vi glade for å fortsette dette strategiske samarbeidet som sponsor. Gjennom denne avtalen kan vi både støtte utøverne som presterer i verdenstoppen, og bidra til det folkehelseprosjektet som svømmeopplæring er. Vi har et stort engasjement for barneidretten, det kommer godt frem gjennom Zeekit LÅMØ og Zeekit ÅM arrangementene.
Majoriteten av sponsormidlene i Norge går til noen få idretter, og svømming er ikke en av dem. Gjennom å være sponsor til Norges Svømmeforbund gjør vi en forskjell og bidrar til større bredde i norsk toppidrett, sier gründer av Zeekit, Per-Arne Ellefsen.
Bli kjent med Zeekit
Zeekit er en ledende aktør innen digitale B2B-løsninger for selskaper med folk i ute felt. De utvikler og leverer teknologi for selskaper med medarbeidere på jobb ute, for bransjer der leverandør og oppdragsgiver har tett kontakt. Det kan være transport, drift og vedlikehold, facility management eller entreprenører. Zeekits løsninger skal bidra til at jobben gjøres trygt og effektivt ute, og at kommunikasjonen oppleves sømløs med de som jobber inne.
Zeekit leverer til store og små selskap, større riksdekkende entreprenører, statlige, fylkeskommunale og kommunale virksomheter i Norge og Sverige. Zeekits hovedkontor er på Rosenholm Campus i Mastemyr utenfor Oslo. De har også et datterselskap i Gøteborg og på Sri Lanka.