go up

Adresser

Norges Svømmeforbund
Postadresse: Norges Svømmeforbund, Postboks 5000, 0840 Oslo
Besøksadresse: Idrettens Hus – Ullevål Stadion, Sognsveien 73, 0855 Oslo
Telefon: 2102 9000 (08.00-15.45)
Direktenummer til ansatte – se her.
E-post: post@svomming.no  
Organisasjonsnummer: 939102671
Kontonummer: 5134.06.06276
Kontonummer lisensinnbetaling: 7874.06.70025 (tvungen kid)

Idrettsbutikken – bestilling av merker og litteratur
Internett: www.idrettsbutikken.no
Trykk her for å komme drekte til NSFs artikler
E-post: idrettsbutikken@klubben.no 
Telefon: 6295 0630

Adresser til klubber finner du her.
Se også kartet på forsiden av www.medley.no
– velg krets, da får du opp alle klubber i den aktuelle kretsen

 


Komiteer og utvalg i Norges Svømmeforbund 2019-2022:

 

FORBUNDSSTYRET

President CATO BRATBAKK, Lambertseter Svømmeklubb
Visepresident LINDA MYRSET DØNNEM, Kristiansund Svømmeklubb
Styremedlem RUNE LILLEDAHL, Haugesund Svømmeklubb
Styremedlem JANNE GRO RASMUSSEN, Arna Svømme- og Livredningsklubb
Styremedlem NOEL PEDERSEN, Tromsdalen Kappsvømmingsklubb
Varamedlem MARIANNE FREDBO, Vågsbygd Svømme- og Livredningsklubb
Varamedlem BJØRN WIRUM, Stupklubben Spinn

 

KONTROLLKOMITÉEN

Leder ANNICKE BERGH MONSEN, Bergen og Omegn Masters
Medlem ØYVIND SIGVALDSEN, Stavanger Svømmeklubb
Medlem ELIN KRISTIN HENNINEN, Drammen Svømmeklubb
Varamedlem FREDRIK LANGSET, Lambertseter Svømmeklubb
Varamedlem MARIT PEDERSEN, Bergens Svømme Club

 

LOVUTVALGET

Leder ERIK JUNGELIN, Hamar IL
Nestleder UNNI STENSRUD HANSEN, SSK Skjetten Svømming
Medlem RUNE GRAN, Ski Svømmeklubb
Varamedlem BJARNE KVAM, SK Delfana

 

SVØMMEUTVALGET

Leder TOMMY KVILVANG, Kongstensvømmerne
Nestleder VIGDIS HEIMLY, Trondhjems Svømme- og Livredningsklubb
Medlem MORTEN URDAL, Svømmeklubben Delfana
Varamedlem BENTE RIST, Kristiansand Svømmeallianse

 

 STUPUTVALGET

Leder STIG HELSETH, Bærum Stupeklubb
Nestleder ANNE MAJA HOLM THORSEN, Bergen Stupeklubb
Medlem OSKAR FUGLESTAD, Pingvin Stupklubb
Vararepresentant BETTY LEE JOHANSEN, Kristiansand Stupeklubb

 

 SYNKRONUTVALGET

Leder ANNIKEN SKIEBE HEILAND, Oslo IL
Nestleder ELLEN BECK, Oslo IL
Medlem INGEBORG LJØDAL, Oslo IL
Varamedlem GALINA STOLTENBERG, Nedre Eiker Svømmeklubb

 

 VANNPOLOUTVALGET

Leder MORTEN MENZEL-FRANANG, Vika IF
Nestleder SVERRE FJERMESTAD, Sørumsand IF
Medlem HARRIET ENGESVIK, Namsos Vannpoloklubb
Varamedlem THOMAS VANVIK BRATTELID, Stavanger Vannpoloklubb
Varamedlem LEJLA REDZEPI, Lørenskog-Rælingen KK

 

 MASTERSUTVALGET

Leder ELLEN BJORVAND, Masters Sørlandet
Nestleder ØYVIND THORSEN, Lambertseter Svømmeklubb
Medlem GEIR INGE RIMMEREIDE, Stord Masters

  

OPEN WATER UTVALGET

Leder GEIR ANDERSEN, Master Team Svømming
Nestleder ANNE GRETE HAUGAN, Trondhjems Svømme- og Livredningsklubb
Medlem DAG RINDEN, Sørumsand IF

 

DOMMERUTVALGET

Leder ALICE C. BOYD, Vestbyen IL Svømming
Nestleder ERIK GRØTTING, Sportsklubben Speed
Medlem WENCHE SALTE, Bryne Symjeklubb
Varamedlem KATRI M. SOMBY, Karasjok SK

 

VALGKOMITEEN

Leder INGER GRØDEM HARALDSEN, Pingvin Stupklubb
Medlem KRISTIAN ARNESEN, Bergens Svømme Club
Medlem TORALF WESTERMOEN, Mandal Svømmeklubb
Varamedlem NINA PEDERSEN, Sørreisa Svømmeklubb

 

 

 

X