go up

Sandefjord Svømmeklubb – Espen Alfheim
Sandefjord Svømmeklubb – Marius Andersen
Sandefjord Svømmeklubb – Erik Ersdal Andreassen
Sandefjord Svømmeklubb – Øystein E. Andreassen
Sandefjord Svømmeklubb – Ingvild S. Aslaksen
Sandefjord Svømmeklubb – Anders Bilet
Sandefjord Svømmeklubb – Quinten de vreughl
Sandefjord Svømmeklubb – Zephyrus de Vreught
Sandefjord Svømmeklubb – Mari Bakke Haugen
Sandefjord Svømmeklubb – HEDDA HENRIKSEN
Sandefjord Svømmeklubb – Tina S. Holm
Sandefjord Svømmeklubb – SIMEN HOLMBERG
Sandefjord Svømmeklubb – Elisabeth Bøhler Huslende
Sandefjord Svømmeklubb – Christoffer Orerød Isaksen
Sandefjord Svømmeklubb – Thomas Jensen
Sandefjord Svømmeklubb – Lars Magnus Klaveness
Sandefjord Svømmeklubb – Sindre Jonas Nilo
Sandefjord Svømmeklubb – Tim Kristian Nilo
Sandefjord Svømmeklubb – Andreas Onerød
Sandefjord Svømmeklubb – Hans-Andre Pedersen
Sandefjord Svømmeklubb – Inger Salte
Sandefjord Svømmeklubb – LEIF SKORGE
Sandefjord Svømmeklubb – Fredrik A. Storfjell
Sandefjord Svømmeklubb – Kristian H Sveen
Sandefjord Svømmeklubb – Martin Sørsdal
Sandefjord Svømmeklubb – Ørjan Ørsteinsvik
Sandnes & Gjesdal HIL – Svømming – Johnny Skeie Mikalsen
Sandnes SLK – Thor Billington
Sandnes SLK – Ivar Idsøe Flaten
Sandnes SLK – Marianne R. Fuglestad
Sandnes SLK – Joar S. Grannes
Sandnes SLK – Rune Skien Grannes
Sandnes SLK – Kenneth Høydal
Sandnes SLK – Inger Lise Kittelsen
Sandnes SLK – Hilde K. Kleppa
Sandnes SLK – Unn Elin Øvestad Kleppa
Sandnes SLK – Petter Ledsaak
Sandnes SLK – Renate Ranaweera
Sandnes SLK – Laila Raugstad
Sandnes SLK – Dina Sira
Sandnes SLK – Bente Wathne
Sandnes SLK – Lene Wathne
Sandnes SLK – Alexander Waaland
Sarpsborg IL – svømmegruppe – Julie Alling
Sarpsborg IL – svømmegruppe – Renate Marie Alling
Sarpsborg IL – svømmegruppe – Synne Bakke
Sarpsborg IL – svømmegruppe – Tor Gunnar Bjørnstad
Sarpsborg IL – svømmegruppe – Kaia Borch Siggerud
Sarpsborg IL – svømmegruppe – Karoline Dahl
Sarpsborg IL – svømmegruppe – Elise Bjerke Dilling
Sarpsborg IL – svømmegruppe – Madeleine A. Ervik
Sarpsborg IL – svømmegruppe – Ida Kristine Fjelldal
Sarpsborg IL – svømmegruppe – Per Simen Holstad Gandrud
Sarpsborg IL – svømmegruppe – Natalie Gretland
Sarpsborg IL – svømmegruppe – Sondre Gretland
Sarpsborg IL – svømmegruppe – Ingeløw Kopperud
Sarpsborg IL – svømmegruppe – Ellen Merete Magnusen
Sarpsborg IL – svømmegruppe – Amra Medic
Sarpsborg IL – svømmegruppe – Damir Medic
Sarpsborg IL – svømmegruppe – Alexander Nilsen
Sarpsborg IL – svømmegruppe – Andreas Nilsen
Sarpsborg IL – svømmegruppe – Robin Palm
Sarpsborg IL – svømmegruppe – Inger Marlene Paulsen
Sarpsborg IL – svømmegruppe – Tommy Reinertsen
Sarpsborg IL – svømmegruppe – Kim Anders Sjøberg
Sarpsborg IL – svømmegruppe – Jonas Spernes
Sarpsborg IL – svømmegruppe – Ludvig Berg Sydvold
Sarpsborg IL – svømmegruppe – Petter Niklas Tofte
Sjøstjerna SLK – Camilla Bjørnstad
Sjøstjerna SLK – Christiane Bjørnstad
Sjøstjerna SLK – Kristoffer Frøyhaug
Sjøstjerna SLK – Marianne Hotvedt
Sjøstjerna SLK – Andrea Risting
Sjøstjerna Vannklubb – Cathrine Bengtsson
Sjøstjerna Vannklubb – Charlotte Bengtsson
Sjøstjerna Vannklubb – Tuva Dammann
Sjøstjerna Vannklubb – Juel Victor Løkstad
Sjøstjerna Vannklubb – Tobias Clark Utvik
Ski SK – Caroline W. Bjørnstad
Ski SK – Henriette With Bjørnstad
Ski SK – Stian With Bjørnstad
Ski SK – Camilla Borchgrevink
Ski SK – Cathrine Aa Dalen
Ski SK – Magnus Aa Dalen
Ski SK – Hanne Edfelt
Ski SK – Madeleine Lystad Fosslie
Ski SK – Sten Marius Holmen
Ski SK – Camilla Kristiansen
Ski SK – Thomas Kristiansen
Ski SK – Renate Dagsdottir Laumann
Ski SK – Hege Lesteberg
Ski SK – Veronica B. Lundsten
Ski SK – Kjersti Norum
Ski SK – Thea Nygård
Ski SK – Karoline Samuelsen
Ski SK – Terese Skomsøy
Ski SK – Elisabeth Hjemmen Svensson
Skien Svømmeklubb – Martine Andersen
Skien Svømmeklubb – Peter Anker
Skien Svømmeklubb – Jeanette Austad
Skien Svømmeklubb – Joachim Austad
Skien Svømmeklubb – Susanne Brennseter
Skien Svømmeklubb – Vilde F. Gudmundsen
Skien Svømmeklubb – Aleksander Hansen
Skien Svømmeklubb – Anniken Hansen
Skien Svømmeklubb – Magnus Mediaas Hansen
Skien Svømmeklubb – Hanne Heiberg Tollefsen
Skien Svømmeklubb – Desiree Øverli Huberbecker
Skien Svømmeklubb – Kaja Kise
Skien Svømmeklubb – Kaja Kløcker
Skien Svømmeklubb – Cathrine Kolve
Skien Svømmeklubb – Caroline Mikalsen
Skien Svømmeklubb – Viktoria Mikalsen
Skien Svømmeklubb – Idar Hagen Pryerdalen
Skien Svømmeklubb – Ask Magnus Skifjeld
Skien Svømmeklubb – Kristina Skogli
Skien Svømmeklubb – Snorre A. Solli
Skien Svømmeklubb – Matias Standal
Skien Svømmeklubb – Kristin Torvik
Skien Svømmeklubb – Nikolai Vike
Skjetten Svømming – Gina Berteig Andersen
Skjetten Svømming – Ronnie Anstensen
Skjetten Svømming – Emma Honerød Antonsen
Skjetten Svømming – Ingrid Honerød Antonsen
Skjetten Svømming – Jon Honerød Antonsen
Skjetten Svømming – Stine Regine Bergo
Skjetten Svømming – Victoria Bergo
Skjetten Svømming – Håkon Brennhagen
Skjetten Svømming – William Dahl
Skjetten Svømming – Iselin Mjøllner Dahlen
Skjetten Svømming – Espen Danielsen
Skjetten Svømming – Olav Dehli
Skjetten Svømming – Jan Christian Dolatowski
Skjetten Svømming – Alexander Fagerstrøm
Skjetten Svømming – Trine Marie Molander Fjeldstad
Skjetten Svømming – Julie Myhrvold Flinterud
Skjetten Svømming – Elise Gudmundsen
Skjetten Svømming – Marion Gudmundsen
Skjetten Svømming – Henrik Hammersborg
Skjetten Svømming – Ida Christine Hansen
Skjetten Svømming – Live Marie Hansen
Skjetten Svømming – Thea Christine Hauglie
Skjetten Svømming – Nora Jansrud
Skjetten Svømming – Håkon Johannessen
Skjetten Svømming – Tine Johnsrud
Skjetten Svømming – Eirik Øiseth Karlsen
Skjetten Svømming – Karl Robin Kilde
Skjetten Svømming – Endre Kure
Skjetten Svømming – Lars-Erik Blenne Lien
Skjetten Svømming – Trond Lindskog
Skjetten Svømming – Carina Morken
Skjetten Svømming – Marte Mosen Nyberg
Skjetten Svømming – Martine Olafsrud
Skjetten Svømming – Elise S. Olsen
Skjetten Svømming – Andreas Osnes
Skjetten Svømming – Magnus Osnes
Skjetten Svømming – Oskar Andrè Sandberg
Skjetten Svømming – Morten Siljuberg
Skjetten Svømming – Christina Svensson
Skjetten Svømming – Christopher Toussi
Skjetten Svømming – Mischa Van der Linden
Skjetten Svømming – Clarissa J. van Rheenen
Skjetten Svømming – Mathilde Deliane van Rheenen
Skjetten Svømming – Martin Yndestad
Skjetten Svømming – Eivind Øksnevad
Skjetten Svømming – Thea Østreng
Skreia Svømmeklubb – Thor Bang Lauesen
Skånland SK – svømmegruppe – Mari Iselin Lilleng
Skånland SK – svømmegruppe – Ane Ulrikke Svendsen
Skånland SK – svømmegruppe – Linn Elisabeth Svendsen
Snøgg Svømmeklubb – Jeanette Veronica Larsen
Snøgg Svømmeklubb – Magnus Sundelin
Sola Svømmeklubb – Kjersti Austdal
Sola Svømmeklubb – Marie Austdal
Sola Svømmeklubb – Birgitte Mjøs Brattelid
Sola Svømmeklubb – Erling Mjøs Brattelid
Sola Svømmeklubb – Marius Mjøs Brattelid
Sola Svømmeklubb – Christopher Gilbert
Sola Svømmeklubb – Rachel Gilbert
Sola Svømmeklubb – Kristoffer Grassdal
Sola Svømmeklubb – Øyvind Grassdal
Sola Svømmeklubb – Hanna Hanssen
Sola Svømmeklubb – Linn B. Hunstok
Sola Svømmeklubb – Christian Nikolaisen Juvik
Sola Svømmeklubb – Lene Meinich-Bache
Sola Svømmeklubb – Filip Nasr
Sola Svømmeklubb – Mathilde Nome
Sola Svømmeklubb – Bjarte Ravndal
Sola Svømmeklubb – Kayleigh Raw
Sola Svømmeklubb – Hege Ree
Sola Svømmeklubb – Ole Martin Grytten Ree
Sola Svømmeklubb – Trygve Sekse
Sola Svømmeklubb – Lise Skaland
Sola Svømmeklubb – Joveig Søyland
Sola Svømmeklubb – Ragnhild Tonstad
Sola Svømmeklubb – Erlend Tveteraas
Sola Svømmeklubb – Sindre Tveteraas
Sola Svømmeklubb – Ingeborg Ueland
Sola Svømmeklubb – Amalie Vatsvåg
Sola Svømmeklubb – Andrea Vatsvåg
Solør Svømmeklubb – Lina Carlsson
Solør Svømmeklubb – Thea Framaas
Solør Svømmeklubb – Hanne Embretsen Strand
Sortland SLK – Stine Helland Alvestad
Sortland SLK – Anna Renate Berger
Sortland SLK – Markus N. Breivik
Sortland SLK – Marie Dahl
Sortland SLK – Alf-Ole Stoltz Davidsen
Sortland SLK – Lisa Eliassen
Sortland SLK – Erlend Hagen
Sortland SLK – Inger-Lise Hellesvik
Sortland SLK – Kristin Holmgren
Sortland SLK – Cathrin Jensen
Sortland SLK – Sindre Johansen
Sortland SLK – Espen Karoliussen
Sortland SLK – Simon Laugsand
Sortland SLK – Marckus Mathisen
Sortland SLK – Kristine Olsen
Sortland SLK – Martin Sletbakken
Speed, Spkl – svømmegruppe – Tonje Andersen
Speed, Spkl – svømmegruppe – Caroline Andresen
Speed, Spkl – svømmegruppe – Jeanette Antal
Speed, Spkl – svømmegruppe – Kristina Antal
Speed, Spkl – svømmegruppe – Silje Austveg
Speed, Spkl – svømmegruppe – Tove Skjønberg Bagge
Speed, Spkl – svømmegruppe – Daniel Berenett
Speed, Spkl – svømmegruppe – Marianne Bjerke
Speed, Spkl – svømmegruppe – Thomas Breivoll
Speed, Spkl – svømmegruppe – Michelle Bråthen
Speed, Spkl – svømmegruppe – Sarah Calvert
Speed, Spkl – svømmegruppe – Stian Celius
Speed, Spkl – svømmegruppe – Vilde Christensen
Speed, Spkl – svømmegruppe – Kristine Dahlen
Speed, Spkl – svømmegruppe – David Evja
Speed, Spkl – svømmegruppe – Stian Evja
Speed, Spkl – svømmegruppe – Martin Gustav Flåten
Speed, Spkl – svømmegruppe – Linda Gabrielsen
Speed, Spkl – svømmegruppe – Anne-Grete Grøtting
Speed, Spkl – svømmegruppe – Glenn-Ivar Gaalaas
Speed, Spkl – svømmegruppe – Teddy Harrong
Speed, Spkl – svømmegruppe – Kristine Herbrandsen
Speed, Spkl – svømmegruppe – Sofi Hindmarch
Speed, Spkl – svømmegruppe – Helene Igland
Speed, Spkl – svømmegruppe – Kristine Igland
Speed, Spkl – svømmegruppe – Gina N. Ihasee
Speed, Spkl – svømmegruppe – Carina Svendsen Johansen
Speed, Spkl – svømmegruppe – Eirik Karlsen
Speed, Spkl – svømmegruppe – Håkon Skaarud Karlsen
Speed, Spkl – svømmegruppe – Ellen Kessel
Speed, Spkl – svømmegruppe – Erik Holmen Kessel
Speed, Spkl – svømmegruppe – Martin G. Korperud
Speed, Spkl – svømmegruppe – Robin Krosby
Speed, Spkl – svømmegruppe – Morten Leknes
Speed, Spkl – svømmegruppe – Andrea Thoren Liven
Speed, Spkl – svømmegruppe – Jari Kristian Mikkelsen
Speed, Spkl – svømmegruppe – Anette Nilsen
Speed, Spkl – svømmegruppe – Christian B. Nilsen
Speed, Spkl – svømmegruppe – Rebecca Nilsen
Speed, Spkl – svømmegruppe – Robert Nilsen
Speed, Spkl – svømmegruppe – Mailen Ophus
Speed, Spkl – svømmegruppe – Håvard Ottosen
Speed, Spkl – svømmegruppe – Caroline Marie Pran
Speed, Spkl – svømmegruppe – Nirosh Ranjan
Speed, Spkl – svømmegruppe – Alexander Ranvig
Speed, Spkl – svømmegruppe – Jonas Noreng Ravn
Speed, Spkl – svømmegruppe – Pernille Noreng Ravn
Speed, Spkl – svømmegruppe – Jannicke Sanner
Speed, Spkl – svømmegruppe – Espen Simensen
Speed, Spkl – svømmegruppe – Monica Simensen
Speed, Spkl – svømmegruppe – Fanny Sivertsen
Speed, Spkl – svømmegruppe – Erik Spieler
Speed, Spkl – svømmegruppe – Marianne Strøm
Speed, Spkl – svømmegruppe – Magnus Støylen
Speed, Spkl – svømmegruppe – Marianne Støylen
Speed, Spkl – svømmegruppe – Anders Wold
Speed, Spkl – svømmegruppe – Iselin Wood
Speed, Spkl – svømmegruppe – Andreas Østby
Speed, Spkl – svømmegruppe – Marius Iversen Øverjordet
Stavanger Haik – svømming – Christer Emil Haga Bru
Stavanger Haik – svømming – Cecilie Drabsch
Stavanger Haik – svømming – Stian Rolfsen Gilje
Stavanger Haik – svømming – Stian Iversen Helgeland
Stavanger Haik – svømming – Trond Arne Opheim
Stavanger Haik – svømming – Ingrid Stuland
Stavanger Haik – svømming – Fredrik Svensen
Stavanger Haik – svømming – Marius Svensen
Stavanger Haik – svømming – Pål Madland Sørensen
Stavanger Svømme Club – Håkon U. Abrahamsen
Stavanger Svømme Club – Henning Adolfsen
Stavanger Svømme Club – Sindre Ask
Stavanger Svømme Club – Michelle Deboer Bjerga
Stavanger Svømme Club – Rebecca Calder
Stavanger Svømme Club – Glen Cudmore
Stavanger Svømme Club – Charlotte Decosemaecker
Stavanger Svømme Club – Ane Cecilie Ekern
Stavanger Svømme Club – Thomas Ole Fadnes
Stavanger Svømme Club – Merete Falck
Stavanger Svømme Club – Lars Fjøsne
Stavanger Svømme Club – Fredrik Føreid
Stavanger Svømme Club – Marie Kristine Føreid
Stavanger Svømme Club – Catharina Galta
Stavanger Svømme Club – Anne Britt Gort
Stavanger Svømme Club – Hege Elisabeth Harestad
Stavanger Svømme Club – Martin Haugland
Stavanger Svømme Club – Sven Hove
Stavanger Svømme Club – Even Hovland
Stavanger Svømme Club – Ketil Huffman
Stavanger Svømme Club – Kristoffer Huslende
Stavanger Svømme Club – Geir Indrefjord Høllesli
Stavanger Svømme Club – Ine Rullestad Håvarstein
Stavanger Svømme Club – Madelaine James
Stavanger Svømme Club – Andreas Knudsen
Stavanger Svømme Club – Hilde Kvalheim
Stavanger Svømme Club – Christoffer Kvernvold
Stavanger Svømme Club – Tonje Elisabeth Langvik
Stavanger Svømme Club – Ingvild Klæboe Lhone
Stavanger Svømme Club – Nora Lhøre
Stavanger Svømme Club – Lise Løhre
Stavanger Svømme Club – Anders Holten Løland
Stavanger Svømme Club – Magnus Holten Løland
Stavanger Svømme Club – Henrik Madland
Stavanger Svømme Club – Katrine Marken
Stavanger Svømme Club – Henriette Martinsen
Stavanger Svømme Club – Monica Martinsen
Stavanger Svømme Club – Per Martin Mauroshat
Stavanger Svømme Club – Julia Molaug
Stavanger Svømme Club – Caroline Marki Mork
Stavanger Svømme Club – Alvilde Morken
Stavanger Svømme Club – Pål Berg Mortensen
Stavanger Svømme Club – Henrik Mossige
Stavanger Svømme Club – Bjørn Nesvik
Stavanger Svømme Club – Jørn Nygård
Stavanger Svømme Club – Stine Nygård
Stavanger Svømme Club – Nicole Næsheim
Stavanger Svømme Club – Kirsti Oppsanger
Stavanger Svømme Club – Louise Poole
Stavanger Svømme Club – Henning Skare Pryde
Stavanger Svømme Club – Bjørn Inge Refsnes
Stavanger Svømme Club – Vegard Roaldkvam
Stavanger Svømme Club – Karoline Sandgren
Stavanger Svømme Club – Truls Rugaas Sandø
Stavanger Svømme Club – Caroline Stokka
Stavanger Svømme Club – Nina Søndenå
Stavanger Svømme Club – Karoline Sørbø
Stavanger Svømme Club – Per Øystein Turøy
Stavanger Svømme Club – Ingrid Vestre
Stavanger Svømme Club – Hans Bratland Østerdal
Stavanger Svømme Club – Oda B. Østerdal
Stavanger Vannpoloklubb – Line Norheim Ask
Stavanger Vannpoloklubb – Julie Laumann Bretteville
Stavanger Vannpoloklubb – Caroline Dverseth
Stavanger Vannpoloklubb – Kristina Dverseth
Stavanger Vannpoloklubb – Therese Karina Erland
Stavanger Vannpoloklubb – Catrine Fattnes
Stavanger Vannpoloklubb – Silje Thu Gabrielsen
Stavanger Vannpoloklubb – Christina Grøsfjeld
Stavanger Vannpoloklubb – Elise T. Halvorsen
Stavanger Vannpoloklubb – Erik Hansen
Stavanger Vannpoloklubb – Mai-Linn Hanslien
Stavanger Vannpoloklubb – Sigrid Heitmann
Stavanger Vannpoloklubb – Ingrid Olene Henriksen
Stavanger Vannpoloklubb – Marianne Holbæk Hansen
Stavanger Vannpoloklubb – Marius Eltervåg Kielsen
Stavanger Vannpoloklubb – Åse Kjølleberg
Stavanger Vannpoloklubb – Eirik Aasen Knudsen
Stavanger Vannpoloklubb – Benedikcte Kristiansen
Stavanger Vannpoloklubb – Carina Magnussen
Stavanger Vannpoloklubb – Oda Marie Nilsen
Stavanger Vannpoloklubb – Karen Hetland Nome
Stavanger Vannpoloklubb – Tove Nordstokke
Stavanger Vannpoloklubb – Arman Nur
Stavanger Vannpoloklubb – Elsa G. Roalkvam
Stavanger Vannpoloklubb – Hege Skadsem
Stavanger Vannpoloklubb – Jørgen Skadsem
Stavanger Vannpoloklubb – Sandra Ringseth Skogland
Stavanger Vannpoloklubb – Truls N. Stangeland
Stavanger Vannpoloklubb – May Lene Torsen
Stavanger Vannpoloklubb – Natalie Torsen
Stavanger Vannpoloklubb – Robert Høgsveen Våland
Stegaberg IL – Helsesportgruppa – Laila Absalonsen
Stegaberg IL – Helsesportgruppa – Gunnar Berge
Stegaberg IL – Helsesportgruppa – Jan Vidar Erland
Stegaberg IL – Helsesportgruppa – Marius Gabrielsen
Stegaberg IL – Helsesportgruppa – Cecilie Hamre
Stegaberg IL – Helsesportgruppa – Thor Inge Hansen
Stegaberg IL – Helsesportgruppa – Ernst Helmersen
Stegaberg IL – Helsesportgruppa – Jan-Tore Johnsen
Stegaberg IL – Helsesportgruppa – Jan-Erik Larssen
Stegaberg IL – Helsesportgruppa – Rune Andreas Pettersen
Stegaberg IL – Helsesportgruppa – Gunn Johanne Scheit
Stegaberg IL – Helsesportgruppa – Hanne Torill Scheit
Stegaberg IL – Helsesportgruppa – Eirik Østbye
Steinkjer SLK – Mia Isabell Austli
Steinkjer SLK – Kaja-Elisabeth Dypvik
Steinkjer SLK – Sigve Jørstad
Steinkjer SLK – Kristian Klepp
Steinkjer SLK – Marius Knutsen
Steinkjer SLK – Terje Ramberg Rapp
Steinkjer SLK – Andreas Scheldrup
Steinkjer SLK – Anniken Schjelderup
Steinkjer SLK – Eirik Syvertsen
Steinkjer SLK – Julie S. Westerhus
Stjørdals-Blink, IL – svømmegr. – Jon Håvard Appelkvist
Stjørdals-Blink, IL – svømmegr. – Julie Hagerup Appelkvist
Stjørdals-Blink, IL – svømmegr. – Pål Nicholas Bakken
Stjørdals-Blink, IL – svømmegr. – Eirik Berdal
Stjørdals-Blink, IL – svømmegr. – Bjørn Erik Bjørgum
Stjørdals-Blink, IL – svømmegr. – Leif Martin Bjørgum
Stjørdals-Blink, IL – svømmegr. – Nina R. Bjørgum
Stjørdals-Blink, IL – svømmegr. – Else Linn Brenntrø
Stjørdals-Blink, IL – svømmegr. – Katrine Sten Børke
Stjørdals-Blink, IL – svømmegr. – Anette Haugsbakk Fløan
Stjørdals-Blink, IL – svømmegr. – Marte Fossland
Stjørdals-Blink, IL – svømmegr. – Anette Fossmo
Stjørdals-Blink, IL – svømmegr. – Unni Fossmo
Stjørdals-Blink, IL – svømmegr. – Alexander Furunes
Stjørdals-Blink, IL – svømmegr. – Tom Are Haugan
Stjørdals-Blink, IL – svømmegr. – Marita Hellberg
Stjørdals-Blink, IL – svømmegr. – Silje Katrin Klegseth
Stjørdals-Blink, IL – svømmegr. – Hanne S Kristensen
Stjørdals-Blink, IL – svømmegr. – Julie Lindø
Stjørdals-Blink, IL – svømmegr. – Maren Lidal Lorentzen
Stjørdals-Blink, IL – svømmegr. – Ingrid Kristine Moan
Stjørdals-Blink, IL – svømmegr. – Kine Therese Moe
Stjørdals-Blink, IL – svømmegr. – Jeanette Selnes Ramsdal
Stjørdals-Blink, IL – svømmegr. – Andreas Steinvik
Stjørdals-Blink, IL – svømmegr. – Hanne Fjeseth Østerlie
Stord IL – Svømming – Karen Bjelland
Stord IL – Svømming – Adrian Brask
Stord IL – Svømming – Linnea Brask
Stord IL – Svømming – Maren Foseid
Stord IL – Svømming – Johannes Framnes
Stord IL – Svømming – Martin Gøtz
Stord IL – Svømming – Pål Helland
Stord IL – Svømming – Silje M Helland
Stord IL – Svømming – Ingrid Hystad
Stord IL – Svømming – Thomas Høyseter
Stord IL – Svømming – Solveig Høgås Iversen
Stord IL – Svømming – Halvor Landmark
Stord IL – Svømming – Gaute Losnegård
Stord IL – Svømming – Ingvild Losnegård
Stord IL – Svømming – Silje Føyen Nilsen
Stord IL – Svømming – Katrine Havn Nordnes
Stord IL – Svømming – Tørres Havn Nordnes
Stord IL – Svømming – Åshild Skorpen
Stord IL – Svømming – Inger Kristine Steinsland
Stord IL – Svømming – Stian Stokka
Stord IL – Svømming – Maria Sunde Fjellanger
Stord IL – Svømming – Karen Johanne Sætrevik
Stord IL – Svømming – Malene H. Vinsnesbakk
Sunndal SLK – Espen Stølan Holten
Sunndal SLK – Leiv Jørgen Husøy
Sunndal SLK – Petter Kindsbekken
Sunndal SLK – Marius Malvik
Sunndal SLK – Sigurd Malvik
Sunndal SLK – Therese Meland
Sunndal SLK – Ingrid Steen Rostad
Sunndal SLK – Kjetil Steen Rostad
Sunndal SLK – Tarjei Solli
Sunndal SLK – Ragnar Stølan Holten
Sunndal SLK – Tommy To
Sunndal SLK – Kristian Tvedt
Sunndal SLK – Hallgeir Vaagland
Svelgen TIF – svømmegruppe – Katrine Ask
Svelgen TIF – svømmegruppe – Torstein Ask
Svelgen TIF – svømmegruppe – Sebastian Ephithite
Svelgen TIF – svømmegruppe – Lena Førde
Svelgen TIF – svømmegruppe – Joachim Raknes Forthun
Svelgen TIF – svømmegruppe – Ola Rise
Svelgen TIF – svømmegruppe – Lene Senneset
Svelgen TIF – svømmegruppe – Gjert Andre Solheim
Svelgen TIF – svømmegruppe – Markus Teigene
Svelgen TIF – svømmegruppe – Lina Vågene
Sørreisa Svømmeklubb – Maria Agersborg
Sørreisa Svømmeklubb – Kenneth Bakkehaug
Sørreisa Svømmeklubb – Lisa Bakkehaug
Sørreisa Svømmeklubb – Malin Bakkehaug
Sørreisa Svømmeklubb – Andre Bjørklund
Sørreisa Svømmeklubb – Stian Bjørklund
Sørreisa Svømmeklubb – Marius Holmemo
Sørreisa Svømmeklubb – Hanne Holstad
Sørreisa Svømmeklubb – Erlend Iversen
Sørreisa Svømmeklubb – Lene Mari Iversen
Sørreisa Svømmeklubb – Camilla Jakobsen
Sørreisa Svømmeklubb – Håvard Jakobsen
Sørreisa Svømmeklubb – Susanne Kofoed
Sørreisa Svømmeklubb – Thomas Nordmo
Sørreisa Svømmeklubb – Kathrine Pedersen
Sørreisa Svømmeklubb – Lillian Gåre Pedersen
Sørreisa Svømmeklubb – Anette Sørfosbog
Sørreisa Svømmeklubb – Oskar Mikal Sørfosbog
Sørreisa Svømmeklubb – Simon Øyvind Sørfosbog
Sørreisa Svømmeklubb – Caroline Winther


 


 


 

Betalte lisenser

X