go up

Lisens stup

Betalte lisenser stup pr. 1. september 2016

Lisens må betales hvert kalenderår, og man må ha betalt lisens for å delta i approbert konkurranse.

 

Asker SK stup Andreas Granli-Sommerud 10-12 års lisens
Asker SK stup Casper Gyttrup 10-12 års lisens
Asker SK stup Oscar Gyttrup 10-12 års lisens
Asker SK stup Henrik Nyberg 10-12 års lisens
Asker SK stup Mikkel Rastad 10-12 års lisens
Asker SK stup Aslak J Renolen 10-12 års lisens
Bergen Stupeklubb Alice Rongved Dragesund Grunnlisens
Bergen Stupeklubb Eira Tvedt Eidsheim 10-12 års lisens
Bergen Stupeklubb Serina Haldorsen Utvidet lisens
Bergen Stupeklubb Anne Sofie Moe Holm Utvidet lisens
Bergen Stupeklubb Amalie Marie Kupka Utvidet lisens
Bergen Stupeklubb Caroline Kupka Utvidet lisens
Bergen Stupeklubb William Straumnes Pedersen Grunnlisens
Bergen Stupeklubb Tuva Tveit Sletten 10-12 års lisens
Bergen Stupeklubb Jonas Erik Thorsen Utvidet lisens
Bergen Stupeklubb Julie Synnøve Thorsen Utvidet lisens
Bergen Stupeklubb Mali Træen Grunnlisens
Bergen Stupeklubb Anna Trønnes 10-12 års lisens
Bergen Stupeklubb Pia Tveit Sletten 10-12 års lisens
Bergen Stupeklubb Espen Valheim Utvidet lisens
Bærum Stupklubb Agathe Engelstad Utvidet lisens
Bærum Stupklubb Ravn Kamfjord Utvidet lisens
Bærum Stupklubb Camilla Lahnstein Grunnlisens
Bærum Stupklubb Elma Galaasen Lund Utvidet lisens
Bærum Stupklubb Lina Galaasen Lund Utvidet lisens
Bærum Stupklubb Elias Lunde-Helseth Utvidet lisens
Bærum Stupklubb Axel Rønning Nyborg Utvidet lisens
Bærum Stupklubb Linn Orderud Utvidet lisens
Bærum Stupklubb Stine Pedersen Prestbakmo Utvidet lisens
Bærum Stupklubb Sandra Ånstad Staavi Utvidet lisens
Bærum Stupklubb Leah Nikeline Tuxen Utvidet lisens
Bærum Stupklubb Julie Valla Grunnlisens
Bærum Stupklubb Maria Vinje Utvidet lisens
Klepp Svømme- og Stupeklubb Celine Stensøy Bjelland 10-12 års lisens
Klepp Svømme- og Stupeklubb Linn Skrettingland Johansen Grunnlisens
Klepp Svømme- og Stupeklubb Emily Hatteland Krog 10-12 års lisens
Klepp Svømme- og Stupeklubb Truls Stokka 10-12 års lisens
Klepp Svømme- og Stupeklubb Sandra Lavik Svendsen 10-12 års lisens
Klepp Svømme- og Stupeklubb Thalia Torland 10-12 års lisens
Kristiansand Stupeklubb Eva Aamland 10-12 års lisens
Kristiansand Stupeklubb Theo Aateigen 10-12 års lisens
Kristiansand Stupeklubb Birger Brekke Grunnlisens
Kristiansand Stupeklubb Christopher Cacera Grunnlisens
Kristiansand Stupeklubb Jarl fredrik Dalgaard Grunnlisens
Kristiansand Stupeklubb Filip Døviken 10-12 års lisens
Kristiansand Stupeklubb Endre Gylvik Grunnlisens
Kristiansand Stupeklubb Ludvik Kristoffer Hegg Grunnlisens
Kristiansand Stupeklubb Lina g Intrebø Grunnlisens
Kristiansand Stupeklubb Daniel Jacobsen Grunnlisens
Kristiansand Stupeklubb emil ruenes jacobsen Utvidet lisens
Kristiansand Stupeklubb Julie Ruenes Jacobsen 10-12 års lisens
Kristiansand Stupeklubb Leif Jacobsen Grunnlisens
Kristiansand Stupeklubb Marius Johansen Grunnlisens
Kristiansand Stupeklubb Lasse Jørgensen
Kristiansand Stupeklubb Ingarth Rojahn Kallevik Grunnlisens
Kristiansand Stupeklubb Giovanni Mantaneres Grunnlisens
Kristiansand Stupeklubb Cay Birger Nordhaug Grunnlisens
Kristiansand Stupeklubb Mikkel Bentzrud Rasch Utvidet lisens
Kristiansand Stupeklubb Torleiv Rike 10-12 års lisens
Kristiansand Stupeklubb Gylvik Rune Grunnlisens
Kristiansand Stupeklubb Silje Saatvedt Grunnlisens
Kristiansand Stupeklubb Philip Fossing Sandve Utvidet lisens
Kristiansand Stupeklubb Telma Baatz Strandberg Utvidet lisens
Kristiansand Stupeklubb julie victoria strøm Grunnlisens
Kristiansand Stupeklubb Håkon Sverderup Grunnlisens
Kristiansand Stupeklubb Wiktoria Switala 10-12 års lisens
Kristiansand Stupeklubb Øyvind Hjalmar Trædal Grunnlisens
Kristiansand Stupeklubb Espen Wennerberg Grunnlisens
Kristiansand Stupeklubb Peder O Ølberg Grunnlisens
Master Team svømmeklubb Ståle Mobergslien Olsen Grunnlisens
Oslo Stupeklubb Oscar Beck 10-12 års lisens
Oslo Stupeklubb Tord Dahle Grunnlisens
Oslo Stupeklubb Tim Gustafsson 10-12 års lisens
Oslo Stupeklubb Joakim Moulia 10-12 års lisens
Oslo Stupeklubb Marcus Moulia 10-12 års lisens
Oslo Stupeklubb Erle Nygjerde 10-12 års lisens
Oslo Stupeklubb Kim Toril Refshauge Nørup Utvidet lisens
Oslo Stupeklubb Alfred Sandal Søbakk 10-12 års lisens
Pingvin Stupklubb Frode Stokka Grunnlisens
Randabergstuperne Helene Bru 10-12 års lisens
Randabergstuperne Karl-Inge Harestad Grunnlisens
Randabergstuperne Amandus Aarreberg Rannekleiv Grunnlisens
Randabergstuperne Fabian Aarreberg Rannekleiv 10-12 års lisens
Randabergstuperne Eira Rygg Tronerud 10-12 års lisens
Randabergstuperne Eskil Rygg Tronerud Grunnlisens
Randabergstuperne Anne Vilde Tuxen Utvidet lisens
Randabergstuperne Helle Tuxen Utvidet lisens
Stavanger Stupe Club Espen Gilje Bergslien Utvidet lisens
Stavanger Stupe Club Guro Bjørke Opsahl 10-12 års lisens
Stavanger Stupe Club Martine Holm Blihovde 10-12 års lisens
Stavanger Stupe Club Martin Dyrstad Utvidet lisens
Stavanger Stupe Club Linnea Eng 10-12 års lisens
Stavanger Stupe Club Jarl Einar Espeseth Utvidet lisens
Stavanger Stupe Club Mathias Harstad Gundersen Utvidet lisens
Stavanger Stupe Club Frida Cecilia Michelsen-Bru Utvidet lisens
Stavanger Stupe Club Victoria Nerberg Utvidet lisens
Stavanger Stupe Club Andreas Falch Pedersen Utvidet lisens
Stavanger Stupe Club Eirik Skarpeid Utvidet lisens
Stavanger Stupe Club OLEANDER TENGESDAL Utvidet lisens
Stavanger Stupe Club Guro Trettenes Utvidet lisens
Stavanger Stupe Club Eirik Valheim Utvidet lisens
Stavanger Stupe Club Magnus Vignisson Utvidet lisens
Stupklubben Spinn Tobias Robin Atkins Utvidet lisens
Stupklubben Spinn Safiya Elmrani Utvidet lisens
Stupklubben Spinn Ulrik Hvarnes Evensen Utvidet lisens
Stupklubben Spinn Nataly Fossland Grunnlisens
Stupklubben Spinn Sofie J Heisholdt 10-12 års lisens
Stupklubben Spinn Edvard Nicolay Heyerdahl Utvidet lisens
Stupklubben Spinn Marie Siewers Høiland 10-12 års lisens
Stupklubben Spinn Daniel Jensen Utvidet lisens
Stupklubben Spinn Henry Kristiansen Utvidet lisens
Stupklubben Spinn Erling Kvalø Grunnlisens
Stupklubben Spinn Tuva Hoff Larsen 10-12 års lisens
Stupklubben Spinn Mikael Leonhardsen Grunnlisens
Stupklubben Spinn Emil Oxholm Utvidet lisens
Stupklubben Spinn Isak Simonsen Utvidet lisens
Stupklubben Spinn Mari Stensholt Utvidet lisens
Stupklubben Spinn Georg Nordback Stock Grunnlisens
Stupklubben Spinn Metin Suleyman 10-12 års lisens
Stupklubben Spinn Robin Sætre Grunnlisens
Stupklubben Spinn Lars Eric Teien Teien Lønmo Grunnlisens
Stupklubben Spinn Amanda Vestvik Utvidet lisens
Stupklubben Spinn Martine Watne Grunnlisens
Stupklubben Spinn Bjørn Oscar Wirum Utvidet lisens
Stupklubben Spinn Camilla Theres Øksenholdt 10-12 års lisens
TSLK Ingrid Margrte Bones 10-12 års lisens
TSLK Erle Funderud 10-12 års lisens
TSLK Marianne Iversen Grunnlisens
TSLK Josefine Josefine Kofod-Petersen 10-12 års lisens
TSLK Emma Lefstad Hilmarsen Grunnlisens
TSLK Sara Andrine Pedersen 10-12 års lisens

 

X